ייעוץ משכנתא

המשכנתא היא ההלוואה הגדולה ביותר של רוב המשפחות בישראל. כל אחד ואחת שעומדים בפני רכישת נכס למגורים, דירה להשקעה או מחזור משכנתא קיימת, יכולים להיכנס לבנק ולקבל הצעה למשכנתא. אפשר לקחת משכנתא לבד, אבל בתנאי שמבינים איזו משכנתא היא האידיאלית והזולה ביותר מבחינתכם.

קיימים בישראל מאות יועצים בתחום ייעוץ משכנתא, אז איך יודעים לבחור את היועץ הטוב ביותר?

התשובה מאוד פשוטה. יועץ המשכנתא הטוב ביותר, הוא זה שיצליח לחסוך לכם הכי הרבה כסף בתשלומי הריבית יחד עם קביעת מסלולי משכנתא שמתאימים לכם ולא לבנק! העיקרון לבחירת ייעוץ משכנתא טוב נכון בלקיחת משכנתא רגילה, מחזור משכנתא קיימת ואפילו הלוואה לכל מטרה לרכישת דירה להשקעה.

למה לבחור ייעוץ משכנתא עם רו"ח יניב כהן?

התחייבות לריביות ולתנאים הטובים ביותר

משכנתא איכותית בנויה ממספר מסלולים ותמהילים שונים.
יועץ משכנתא טוב, יודע לדרוש את הריביות הטובות ביותר עם המסלולים הכדאיים ביותר תוך התחשבות ביכולת ההחזר שמתאימה לכם ולא לבנק!

אישור עקרוני תוך 48 שעות

הזמן הוא גורם קריטי בתהליך ייעוץ משכנתא. התהליך יכול להימרח על פני חודשים במקום שבועות ספורים. ניהול תהליך נכון של לקיחת משכנתא חייב לכלול אישור עקרוני מהבנק תוך פרק זמן קצר של GO/NO GO

מקצועיות עבורכם! אפילו הבנקים מפרגנים

"יניב מקצוען אמיתי, ממוקד לקוח ויודע היטב למקד ולהציע את הפתרונות הפיננסיים לצרכים האמיתיים...ממליץ בחום רב" (אבי זיו, מנהל פיתוח עסקי, הבנק הבינלאומי)

שירות אישי

בישראל, אף אחד לא יכול להחליף את ההיכרות האישית עם מקבלי ההחלטות בבנקים ולדעת איך לגרום לתהליכים לקרות מהר יותר. אף הצעה דיגיטלית לא הצליחה עד היום להתחרות בריביות ובתנאים שנסגרים פרסונאלית בין יועץ משכנתאות טוב לבנק המממן

שאלות

ותשובות

מאמרים בנושא ייעוץ משכנתא

משכנתא הפוכה לבני 60+ – שאלות ותשובות

לשפר את דירוג האשראי: מאחורי הקלעים של מאגר נתוני האשראי הגדול בישראל

בנק ישראל מציג: מהפכה בשוק המשכנתאות

התנאים להשגת משכנתא מסובסדת

מינוף נכס קיים לקבלת הלוואת הון עצמי לרכישת נכס נוסף

משכנתא הפוכה לגילאי 60+

מתי משתלם לבצע מחזור משכנתא?

בין מושגים בכלכלה לדיור בר השגה – חלק ב

בין מושגים בכלכלה לדיור בר השגה – חלק א

יניב כהן
לוגו - רו"ח יניב כהן

בואו נדבר!